FHN   Hellendoorn

17-3-2019

A  60   Claudia  van Gorp /  Rocky   Jumping 4 e plaats

 

Gefeliciteerd

 


Wedstrijd   KV  Waalwijk

10-3-2019

1e  graad  large Claudia / Rocky  Vast  parcours  3e  plaats

2e  graad  large   Claudia  / Snowy  Vast  parcours   1e plaats

2e  graad  medium  Saskia  / Binky  Vast  parcours 1e plaats 

2e graad medium  Saskia / Binky  Jumping 2e plaats

Binky/ Saskia gepromoveerd naar de 3e  graad

Gefeliciteerd


Wedstrijd   KV   Waalwijk

9-3-2019

 

2e  graad  medium  Saskia / Binky    1e  Vast parcours   2e plaats

2e  graad  medium   Saskia / Binky   2e  Vast Parcours   2e  plaats

 

Gefeliciteerd

 


FHN  Helledoorn

3-3-2019

B  30  Conny / Kibo   Vast Parcours  1e plaats

B  30  Conny / Kibo   Jumping  2e plaats

B 30   Conny / Kibo   Spel  2e plaats

C 60   Claudia  v Gorp / Snowy  Vast  Parcours  2e plaats

 

Gefeliciteerd


Wintercompetitie

9-3-2019

Wedstrijd  van  de  TWC  Groep  C  5e   plaats

 

Teamprestatie Estafette 15-12-2018 Elst 2e plaats

Team prestatie  Estafette  2-12-2018 Lunteren   3e plaats  

Gefeliciteerd


Wedstrijd FHN Nederlands Kampioenschap Udenhout 

25-11-2018

B   Klasse 

Kibo / Conny      3e Plaats NK

Kibo / Conny      3e  Plaats   competitie


FHN     Udenhout

14-10-2018

 

B   30    Conny  /  Kibo   Jumping   1e  plaats

A   40    Renée  /  Kate    Jumping   1e plaats

A   50    Cees  /  Roxy   Jumping   1e plaats

Gefeliciteerd


RVB     Kaatsheuvel

7-10-2018

 

1e   Graad   Small    Conny  /  Kibo

Vast  Parcours    1e plaats

Gefeliciteerd


FHN    Hellendoorn

30-9-2018

 

B  30      Conny / Kibo

Vast  Parcours   1e plaats

 

Gefeliciteerd

 

 


RVB    Hoogerheide

29-9-2018

 

2e  Graad   Medium Saskia / Binky
Vast Parcours   1e plaats

2e  Graad   Large   Cees   /  Roxy

Jumping    2e plaats

 

Gefeliciteerd

 

 


RVB     Bemmel

 

23-9-2018

 

2e     Graad   Medium     Saskia  /  Binky

Vast   Parcours    1e plaats

 

Gefeliciteerd


FHN  Dordrecht

2-9-2018

 

 

B   40      Michel  /  Chucky

Vast  Parcours     1e  plaats

Spel  (Snooker )   2e plaats

 

Gefeliciteerd

 


FHN   Dinteloord

18-8-2018

 

 

B   40     Michel   /  Chucky

Jumping    1e plaats

Spel   2e plaats

 

Gefeliciteerd


 

Rotterdam

12-8-2018

 

Open klasse  Large  Claudia / Snowy

Vast  Parcours   2e   plaats 

 Jumping  2e   plaats

 

Gefeliciteerd

 

 

 

Rotterdam

12-8-2018

 

Open  klasse  Small   Conny / Kibo

Jumping   1e plaats

Vast   Parcours  3e plaats

 

Gefeliciteerd


RVB  Bemmel

21-7-2018

 

2e   Graad   Large  Claudia  /  Snowy

Vast Parcours  2e plaats

 

Gefeliciteerd

RVB  Bemmel

22-7-2018

 

1e graad   Small  Conny  /  Kibo

Vast Parcours  1e plaats   + Utje

 

Gefeliciteerd

 

 


Vriendschappelijke wedstrijd Helmond

 

1-7-2018

 

Open klasse  Saskia / Binky 

1e plaats Jumping

 

Gefeliciteerd

Wedstrijd   Didam

 

1-7-2018

 

 

1e  Graad  Small  Conny  / Kibo

1e plaats Vast Parcours

 

Gefeliciteerd

 


Wedstrijd Riel 24-6-2018 
Open Klasse Saskia / Binky 1e Vast parcours

Open Klasse Saskia / Binky 2e Jumping
Open Klasse Saskia / Binky 2e Spel

Wedstrijd Riel

Deb Large  Wim / Brianne 

3e plaats Vast Parcours

Wedstrijd Riel 

Open  Klasse 

Renée  / Kate  1e plaats Spel

Wedstrijd Riel

Deb Small  Els/ Rebbel 

1e plaats spel

   Allemaal gefeliciteerd


FHN  Nijmegen

10-6-2018

 

 

B 40   Michel / Chucky   2e plaats Snooker

A  60  Nicolien  / Noa   3e plaats Snooker

A 60  Claudia / Tess  5e plaats Snooker

A 60  Claudia  / Tess  5e plaats Jumping

Gefeliciteerd

 


Debutanten    Wedstrijd Almere
20-5-2018

 

Open Large Claudia / Snowy 2e pl   VP
Open  Small  Conny Kibo 2e plaats  Spel

Gefeliciteerd

Wedstrijd   KC Uden
20-5-2018

 

1e Graad Saskia / Binky 1e plaats   VP
gepromoveerd naar de 2e Graad

Gefeliciteerd

Wedstrijd  KC Uden

21 5 2018

1e Graad Renée / Kate 1e VP

1e  Graad  Renée/ Kate  1e Jumping

gepromoveerd naar de 2e Graad

Gefeliciteerd

 

Behendigheidswedstrijd

Samen Werken  10-5-2018

Wedstrijd   Samen werken    10-5-2018

1e   Graad   Large  Claudia/  Tess  2e plaats Jumping

1e   Graad   Large  Claudia  /  Tess   3e plaats  Vast P

Wedstrijd   Samen werken    10-5-2018

Open  Klasse  Large  Quirijn/ Beauty  2e plaats Spel

Open   Klasse  Large  Quirijn/ Beauty 2e plaats Vp

Wedstrijd   Samen werken    10-5-2018

Open  Klasse  Large  Claudia /  Snowy  2e plaats    Jump

Open  Klasse  Large  Claudia /  Snowy  3e plaats  Spel

Open  Klasse  Large  Claudia /  Snowy  3e plaats   VP

 

Wedstrijd   Samen werken    10-5-2018

1e  Graad  Small  Ton / Jumper  2e plaats Vast Parcours

1e  Graad  Small   Ton / Jumper  3e plaats  Jumping

Wedstrijd   Samen werken    10-5-2018

1e Graad  Medium  Saskia/  Binky  2e plaats   VP

1e Graad   Medium  Saskia/  Binky  2e plaats  Jumping

1e Graad  Medium   Saskia  / Binky  2e plaats Spel

Wedstrijd   Samen werken    10-5-201

1e  Graad   Medium Renée / Kate  1e plaats Spel

1e Graad Medium  Renée /  Kate  3e plaats  Jumping

Wedstrijd   Samen werken    10-5-2018

Deb  Large   Kim  /  Bolt   2e plaats   Spel

Wedstrijd   Samen werken    10-5-2018

Deb  Large   Carool  /  Jessy   3e plaats  Vast Parcours

Wedstrijd   Samen werken    10-5-2018

Deb  Large   Per  /  Kajsa   3e plaats  Spel

Wedstrijd   Samen werken    10-5-2018

Deb Small  Jan /  Saar  2e   plaats  Vast Parcours

Deb Small  Jan  /  Saar  3e  plaats   Jumping

Deb  Small  Jan  /  Saar  5e plaats   Spel

Wedstrijd   Samen werken    10-5-2018

Deb  Large  Wim  /  Brianne  4e  plaats   Jumping

Deb  Large   Wim  /  Brianne  4e  plaats   Vast Parcours

Deb  Large   Wim  /  Brianne   5e  plaats  Spel

Wedstrijd   Samen werken    10-5-2018

Deb  Large   Jan /  Vito   1e plaats   Spel

Deb  Large   Jan  /  Vito   2e plaats  Jumping

Deb  Large    Jan /  Vito   5e plaats  Vast Parcours

Wedstrijd   Samen werken    10-5-2018

Deb  Small / Med   Els /  Rebbel  1e plaats  Vast Parcours

Deb  Small / Med   Els /  Rebbel    3e plaats    Spel


Benefiet wedstrijd Hoogerheide

12-5-2018

Open klasse   Conny / Kibo  2e  plaats Jumping

1e Graad   Claudia  / Tess  3e plaats  Jumping

Open klasse  Claudia /  Snowy  1e plaats  Jumping

Open Klasse  Claudia /  Snowy  3e plaats Vast Parcours

Gefeliciteerd

 

 


RVB    St.  Oederode

28-4-2018

 

1e Graad / Medium    Renée  /  Kate   1e Plaats Jumping

 

Gefeliciteerd


 

RVB    K.V  Waalwijk

15-4-2018

 

 

1e Graad  / Medium  Renée  / Kate   1e plaats Jumping

1e Graad  /  Medium  Saskia / Binky   1e plaats Vast Parcours

 

Gefeliciteerd


RVB  K.C Canida   Venlo

1 e2 april  2018  ( Paasweekend)

Graad 1  Conny / Kibo 1e plaats  Jumping

Graad 1   Conny / Kibo 1e plaats Vast Parcours

Graad  1  Conny / Kibo  3e plaats  Vast Parcours 

Graad  1  Conny / Kibo  3e plaats Jumping

Open klasse  Michel / Chucky  2e plaats Vast Parcours

Open klasse  Michel / Chucky  3e plaats  Vast Parcours

Open klasse  Michel / Chucky   3e plaats Jumping

Gefeliciteerd

 


          

  RVB  K.C  Canida   Venlo

                        1-4-2018

 

                                Graad 1  /   Medium Saskia / Binky  3e plaats  Vast parcours + Utje

          Gefeliciteerd


FHN    Hoge Hexel

18-3-2018

 

B 30     Conny /  Kibo   2e plaats  Jumping

B 30  Conny /  Kibo  3e plaats   Spel

C 60     Claudia /  Snowy    3e plaats   Vast Parcours

 

Gefeliciteerd


RVB  Hoogerheide

18-2-2018

1e  graad Medium    Renée /  Kate   1e  plaats Jumping

1e graad  Small    Conny  / Kibo   1e plaats  Jumping 

 1e graad  Medium   Saskia  /  Binky   2e plaats  Jumping

 

Gefeliciteerd


Team up go for 2 

3-2-2018

 Michelle / Luna      Overal Best Team    2e plaats
 Claudia /  Rocky   Overal  Best Team   2e plaats

 Michelle  /  Luna  VP  en Jumping  3e plaats

Claudia / Rocky   VP  en Jumping  3e plaats

  Claudia  /  Snowy    Jumping  3e plaats

Gefeliciteerd


RVB   Hoogerheide

6-1-2018

 

1e graad  Medium    Saskia / Binky   1e plaats  Jumping

 

Gefeliciteerd

 

 


TWC  

6-1-2018

Clear round

Michelle. Claudia, Claudia, Nicolien

Gefeliciteerd

 

 


RVB  Kaatsheuvel

10-12-2017 

1e graad  Small  Conny / Kibo  1e plaats Jumping

2e graad  Small   Michel / Chucky  1e  plaats Jumping

2e graad  Small   Michel /  Chucky   1e plaats  Spel

2e graad  Large   Claudia  / Snowy   3e  plaats  Vast parcours

1e graad  Medium   Renée / Kate   3e plaats Vast Parcours

1e graad  Medium  Renée  / Kate 3e plaats  Jumping

Gefeliciteerd

 


RVB   Hoogerheide

2-12-2017

1e   graad  Medium   Renée /  Kate   1e plaats  Spel

1e   graad   Medium   Renée /  Kate   2e plaats  Jumping

2e   graad   Small   Michel  /   Chucky   2e plaats  Spel

2e   graad    Small   Michel  /   Chucky   3e plaats  Jumping

Gefeliciteerd

 


Wedstrijd  FHN     Nederlands Kampioenschap  Laag Soeren 

26-11-217

A Klasse 

Claudia Brouwers/Tess 

Nederlands Kampioen 3e Plaats 


       Wedstrijd  FHN   Nederlands  kampioenschap  Laag Soeren

26-11-2017

C Klasse

Michelle /  Luna

3e plaats in de competitie , 3e plaats NK


 

Brabants Bont den Dungen

25-11-2017

 

Deb  medium   Saskia / Binky     2e plaats  Jumping

 

Gefeliciteerd


FHN   Tolbert

12-11-2017

A    60      Claudia  Brouwers/   Tess       Spel   1e  plaats

 

Gefeliciteerd

 


FHN    Udenhout

29-10-2017      

 B 30   Conny  / Kibo   1e plaats  Jumping  en  1e plaats snooker

 C  60   Conny  /  Snowy     2e plaats Vast parcours

 A  40   Michel  /  Chucky   2e plaats Vast parcours  gepromoveerd naar de B

C  30  Michelle /  Luna 1e plaats  Vast parcours  2e  plaats  Jumping

Deb 50  Nicolien /  Noa   2e  Vast parcours

  Gefeliciteerd


Wedstrijd   Werkendam

22-10-2017

 

B  30    Conny /  Kibo    1e  plaats  Vast Parcours

 

Gefeliciteerd

 


Wedstrijd  Riethoven 

1-10-2017

 

Open klasse  small    Michel  /  Chucky  1e plaats   Gambling

Gefeliciteerd

 


Wedstrijd  Merksem   ( België)

24-9-2017

 
B 30   Conny /  Kibo   2e plaats   Vast Parcours

Gefeliciteerd


Wedstrijd  Valkenswaard

23-9-2017

 

Deb  40   Saskia  /  Binky   4e  plaats Jumping

Deb   40   Saskia  /  Binky   5e plaats  Spel

Gefeliciteerd


FHN  Alphen  a/d Rijn

3-9-2017

Deb 50  Nicolien  /  Noa  1e  plaats   Vast Parcours

Deb 50  Nicolien   /  Noa  2e plaats  Spel

A   60  Claudia   Brouwers  /  Tess  4e  plaats  Vast Parcours

A   60   Claudia  van Gorp  /  Rocky  5 e plaats  Vast Parcours

C  30    Michelle  /  Luna  1e  plaats Vast Parcours

   Gefeliciteerd

 


FHN   Amersfoort

6-8-2017

Deb  40/50   Nicolien / Noa  1e  plaats spel

Deb  40/50    Nicolien/ Noa  2e plaats  Jumping

A   60  Quirijn / Beauty  4e plaats  Vast Parcours

B  30 Conny/  Kibo  1e plaats  Jumping

 Gefeliciteerd

 


Wedstrijd Dinteloord

15-7-2017

 
Open Klasse  overal  Claudia / Snowy 1e Jumping en Vast Parcours
Finale  3e plaats
 

Gefeliciteerd


RVB    Apeldoorn

9-7-2017

1e graad  Small  Conny / Kibo  2e  plaats  Jumping

1e graad Large  Claudia / Tess  3e plaats Vast Parcours

Open Klasse  Large  Claudia /  Snowy  3e plaats Jumping

 Gefeliciteerd

 


  FHN   Dinteloord

1-7-2017

B   Small  Conny / Kibo   1e   plaats  Vast Parcours

B   Small  Conny / Kibo   1e   plaats  Jumping

B     Small Conny  / Kibo   1e plaats  Spel

C   Large  Claudia van Gorp / 2e plaats  Spel

A  Large  Claudia Brouwers / 5e  plaats Jumping

Gefeliciteerd

 


BehendigheidsWedstrijd    Vught

24-6-2017

Open klasse large  Claudia /  Snowy    2e Jumping
Open klasse large  Claudia  Snowy   2e  Spel

Gefeliciteerd


Regionale wedstrijd  Riel 

11-6-2017

Open klasse   ( large medium  mini  toy)   Conny / Kibo  1e plaats  Vast Parcours    3e plaats Spel

Open klasse  Michelle/ Luna  1e plaats Jumping

Open klasse  Claudia van Gorp / Snowy  2e plaats Vast parcours

A klasse medium /  large  Nicolien / Noa  2e plaats  Vast parcours

A klasse  medium/ large  Claudia Brouwers 3e plaats Vast parcours

A klasse medium / large  Claudia Brouwers  3e plaats Spel

A  klasse  mini   Renée / Kate   2e  Vast parcours

A klasse   mini  Renée / Kate    2e plaats  Spel

Deb  30  Els / Rebbel    1e plaats Spel

 

Allemaal   Gefeliciteerd


FHN Linde

3-6-2017

C  Klasse  Claudia /  Snowy 2e plaats  Jumping

Gefeliciteerd

 


 Wedstrijd FHN

 Nijmegen
  21-5-2017
  Deb  Nicolien / Noa  2e plaats VP
  Deb  Nicolien / Noa  5e plaats Spel
 

 Gefeliciteerd


RVB  Animal Event

Hilvarenbeek

30-4-2017

Junioren jumping  Quirijn/ Beauty   1e  plaats  en

 Junioren    1e plaats  overall

 

Gefeliciteerd

 


RVB  KC Canida Venlo

17-4-2017

 

1e graad  Medium  Renée /  Kate   1e plaats Jumping  ( + Utje)

1e  graad  Medium  Renée /  Kate  2e plaats Vast Parcours

1e  graad  Small  Conny / Kibo  3e plaats  Jumping

1e graad  Small  Conny / Kibo 3e plaats Spel

Gefeliciteerd


RVB   KC  Canida Venlo

16-4-2017

1e  graad  Small  Conny / Kibo  2e  plaats  Jumping

1e  graad Small  Conny / Kibo  2e plaats  Spel

1e  graad  Small  Conny / Kibo  3e plaats Vast Parcours

Open Klasse   Michel / Chucky  3e plaats  Jumping

3e  graad  Claudia / Snowy   2e  plaats Spel

3e graad  Claudia / Snowy  5e  plaats  Jumping

Gefeliciteerd

 


RVB    KC  Canida  Venlo

 15-4-2017

 

1e  graad  Small  Conny / Kibo  3e plaats Spel

1e graad  Large  Claudia /  Rocky  6e plaats  Spel

 

Gefeliciteerd


FHN    Dordrecht

2-4-2017

Deb  Nicolien / Noa  1e plaats Jumping

Deb  Nicolien / Noa  1e plaats Spel

A   Michel /Chucky 1e plaats Jumping

C   Claudia G / Snowy  2e plaats Spel 

   C   Michelle / Luna 2e plaats Vast Parcours

Gefeliciteerd


   RVB   's Gravezande

26-3-2017

Michel / Chucky

2e graad   Vast Parcours   2e plaats

 Gefeliciteerd

 


 

Agility wedstrijd  Rucphen

25-3-2017 
Conny /Kibo
  2e plaats  overall   (Jumping  / Vastparcours

Gefeliciteerd

 


FHN Hoge Hexel

19-3-2017

Michelle / Luna

 

C  Jumping 1e plaats

C  Spel 2e plaats

Gefeliciteerd


Deb wedstrijd Kaatsheuvel

12-3-2017

Kim / Bolt

Deb Jumping 1e plaats

Deb Spel 3e plaats

Gefeliciteerd 


 

                 Agility wedstrijd  Rucphen

11-3-2017

Conny / Kibo

Piekenrace

 

        Gefeliciteerd      


Wedstrijd FHN

5-3-2017

Michelle / Luna

 

Open klasse Vast Parcours 5e plaats

Open klasse Jumping 6e plaats

Gefeliciteerd


 FHN Zeewolde

19-2-2017 

Claudia / Snowy

 

 C   Vast Parcours  3e plaats

 Gefeliciteerd

 


Agility wedstrijd

4-2-2017  Hoogerheide

Claudia / Snowy

 

 Open   Vast Parcours  1e plaats

  Gefeliciteerd


Asca Agility Novice klasse

22-1-2017    Riemst Millen  

 Kim / Bolt

 Jumpers Novice klasse  2 x  1e plaats

  Gefeliciteerd


Non stop Agility

27-11-2016   De Mortel

 Michel / Chucky

                                        

 B1 Vast Parcours  1e plaats

 B1  Jumping 1e plaats

                                     Open klasse  Parcours 3e plaats                     

   Gefeliciteerd 


Benefietwedstrijd voor Larson

 16-10-2016   Werkendam

 

Michel / Chucky

A Jumping  2e plaats

Gefeliciteerd

 


 RVB  Culemborg

 2-10-2016     Michel / Chucky

                                           

 A  Spel 1e plaats

   A  Vast Parcours  2e plaats

Gefeliciteerd